Stacja Paliw Moya, Bytów, Polska – LUMI TEAM

Stacja Paliw Moya, Bytów, Polska

Stacja paliw Moya w Bytowie, Polska

Moya to jedna z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się sieci stacji paliw w Polsce. Jej placówki to obiekty nowoczesne i przyjazne klientom, spełniające najwyższe standardy europejskie. Mieliśmy zaszczyt oświetlić naszymi oprawami kilka nowych punktów na terenie całej Polski.

Stacja paliw jest miejscem czynnym całą dobę przez siedem dni w tygodniu, w związku z tym ważną rolę odgrywa tutaj odpowiedni dobór oświetlenia, które zapewni klientom i obsłudze komfort o każdej porze dnia i nocy, a przy tym wygeneruje oszczędności.

Wybór padł na SQUARE PETROL LED – bestsellerową oprawę dedykowaną wiatom stacji paliw. Do oprawy dobrano maskownice zaprojektowane specjalnie pod wymiar, dzięki czemu uzyskano najwyższy poziom estetyki nowej placówki. Poza walorami wizualnymi nowoczesne oświetlenie jest niezbędne, aby zapewnić stacji widoczność przez cały rok, a odwiedzającym ją klientom odpowiednią atmosferę i bezpieczeństwo.

Poniżej dwa ujęcia realizacji w Bytowie, pięknym mieście położonym w województwie pomorskim na skraju Borów Tucholskich.

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: