Zostań partnerem 2021 – LUMI TEAM

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Lumi Team – poszukuje partnerów handlowych, ale tylko takich, którzy identyfikują się z naszą myślą przewodnią „Reliable Lighting”.

Dzięki naszemu przyszłościowemu podejściu, jesteśmy zdeterminowani, aby zbudować silną sieć dystrybucji w Polsce, a także całej Europie.

Nasze oprawy oświetleniowe osiągają doskonałe parametry świetlne dzięki wysokiej jakości komponentom i rozwiązaniom technologicznym zintegrowanym we współczesnym, nowoczesnym designie.

Jako nasz partner biznesowy skorzystasz z:

• atrakcyjnej współpracy prowizyjnej

• krótkich terminów realizacji

• opraw najwyższej jakości w rozsądnych cenach

Pragniemy wprowadzać nasze rozwiązania oświetleniowe na nowe rynki, poszukujemy rzetelnych i zaangażowanych partnerów,

którzy mają doświadczenie na swoim lokalnym rynku oraz odpowiednie kontakty.

Jesteś dystrybutorem, instalatorem czy projektantem?

Pracuj z nami!

Jeśli chcesz z nami współpracować zapraszamy do kontaktu! Wyślij nam e-mail, wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

    1. Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUMI TEAM w celach marketingowych. Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w polityce prywatności.

    2. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych LUMI TEAM za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

    Nie pokazuj więcej   Polityka prywatności