AKTUALNOŚCI – LUMI TEAM

AKTUALNOŚCI


28 lutego 2024

Dotacja z ZUS na poprawę BHP – w tym oświetlenie

Wieści dla przedsiębiorców! ZUS ogłosił program dotacyjny wspierający poprawę warunków BHP, w tym efektywność energetyczną w halach i magazynach. Dzięki tej inicjatywie można uzyskać wsparcie finansowe na wymianę oświetlenia na energooszczędne LED-y w kwocie nawet do 299 000 zł! To nie tylko krok w kierunku bezpieczniejszej pracy, ale także oszczędność dla firmy i środowiska. Nie […]


24 lutego 2024

Odkryj najlepsze oświetlenie LED dla Sportu: nasza nowa broszura już dostępna!

Zapewnij swojemu obiektowi sportowemu optymalne oświetlenie, eliminując wszelkie wątpliwości i zapewniając sobie profesjonalną pomoc przy projektowaniu idealnie dopasowanego systemu oświetlenia LED. Skorzystaj z naszej broszury, by upewnić się, że Twoje oświetlenie spełnia najwyższe standardy i doskonale służy Twoim potrzebom sportowym. Odkryj naszą broszurę teraz!


25 stycznia 2024

Light+Building 2024

Light+Building to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży oświetleniowej, a z radością ogłaszamy, że bierzemy w udział również w tegorocznej edycji! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w Hali 4.1, C39, gdzie będziecie mieli okazję bliżej poznać niezawodność naszych innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych.


19 października 2023

Dzień Otwarty w firmie FEGA

Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty w firmie FEGA! To niepowtarzalna okazja do spotkania z naszym zespołem i pogłębienia swojej wiedzy o oświetleniu. Dołączcie do nas 20.10.2023 w Krakowie! Nie możecie tego przegapić!


6 października 2023

Otrzymaliśmy pozytywną opinię od Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy dotyczącą naszych opraw oświetleniowych!

Z ogromną radością przekazujemy dobrą wiadomość - otrzymaliśmy pozytywną opinię od Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy dotyczącą naszych opraw oświetleniowych! Wydział Biura Architektury i Planowania Przestrzennego dokładnie przyjrzał się naszym bestsellerom, BEETLE II LED HIGH BAY oraz SQUARE LED HIGH BAY, i zarekomendował je do instalacji w obrębie obiektów inżynierskich i sportowych, we wszystkich strefach miejskich. [...]

6 września 2023

Wystartował program „Rozświetlamy Polskę”

Program "Rozświetlamy Polskę" to nowa rządowa inicjatywa, która ma na celu modernizację infrastruktury oświetlenia dróg i ulic na terenie całej Polski. Przyznano mu dedykowany budżet w wysokości około 1 miliarda złotych. Gminy oraz związki międzygminne na terenie całego kraju mają możliwość składania wniosków o dofinansowanie do 18 września. Kluczowymi założeniami programu są zwiększenie efektywności energetycznej, [...]

1 sierpnia 2023

Kolejny zrealizowany projekt 2023 – SPINKO

Mamy przyjemność podzielić się kolejnym sukcesem Lumi Team! Nasza najnowsza realizacja w Spinko obejmowała modernizację oświetlenia hal produkcyjnych oraz magazynowych, w których wdrożyliśmy zaawansowane oprawy LED.


26 czerwca 2023

Nowa realizacja 2023 – GAZOMET

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację w firmie GAZOMET! Projekt modernizacji oświetlenia okazał się prawdziwym sukcesem, obejmując nie tylko hale produkcyjne, ale także lakiernię proszkową.


15 czerwca 2023

GIFA 2023

Dziękujemy wszystkim za liczne spotkania na targach GIFA! Był to czas intensywnych spotkań, dzięki którym jest szansa na realizacje waszych wizji do rzeczywistości!