SPINKO, Leszno – LUMI TEAM

SPINKO, Leszno

Spinko jest producentem wysokiej jakości odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium oraz precyzyjnej obróbki odlewów aluminiowych i żeliwnych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Od ponad 70 lat Spinko z sukcesem dostarcza swoim klientom unikalne rozwiązania, a dobrze przemyślany program inwestycyjny umożliwia rozwój firmy i stawia na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Projekt obejmował modernizację hal produkcyjnych, w których udało nam się stworzyć optymalne środowisko oświetleniowe spełniające zarówno wymagania bezpieczeństwa, jak i funkcjonalne, zapewniając pracownikom komfort przez cały dzień pracy.

Nasi specjaliście zaproponowali oprawę przemysłową Beetle II LED High Bay 150 W. Wyróżniają się one znaczną mocą oraz wysokim strumieniem świetlnym.

Jest to nasz bestseller z opatentowanym systemem LUMI COOL, który gwarantuje najbardziej wydajne chłodzenie obu źródeł ciepła oprawy i przekłada się na jej stabilną, długoletnią pracę nawet w bardzo wysokiej temperaturze otoczenia przekraczającej 50°C.

Oprawy przemysłowe typu high bay z rodziny BEETLE są dostępne również w wersji przeciwwybuchowej, a niebawem także w wersji awaryjnej zasilanej centralną baterią.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do projektu użyliśmy oprawy: