GAZOMET, Rawicz – LUMI TEAM

GAZOMET, Rawicz

GAZOMET od ponad 70 lat tworzy produkty dla gazownictwa i szeroko rozumianego przemysłu. Opracowuje, wdraża i dostarcza innowacyjne technologie i usługi. Jest partnerem w zakresie produkcji i dostarczania nowoczesnych urządzeń niezbędnych w całym łańcuchu dostaw gazu ziemnego.

GAZOMET zdobył pozycję lidera w produkcji armatury zaporowej dla przemysłu wydobywczego, sieci przesyłowych i dystrybucyjnych gazu ziemnego oraz innych substancji.

Projekt modernizacji oświetlenia obejmował nie tylko hale produkcyjne, ale także lakiernię proszkową. Pomieszczenia te wymagają oświetlenia o specyficznych parametrach, które muszą sprostać normom bezpieczeństwa, a także zapewnić odpowiednią jasność i efektywność energetyczną.

Nasi specjaliści zaproponowali niezawodne bestsellery – oprawy przemysłowe BEETLE II LED HIGH BAY, SQUARE LED HIGH BAY oraz LUCA HERMETIC LED MAXI. Ponad 100 sztuk naszych opraw zostało zamontowanych w dwóch halach. Zapewniają doskonałą jasność, trwałość i efektywność energetyczną, co pozytywnie wpływa na komfort pracy i wydajność produkcji.

Lakiernie są miejscami, gdzie ważne są nie tylko odpowiednie zezwolenia, sterylność i przestrzeganie procedur mających na celu minimalizację emisji substancji chemicznych. Należy dobrać odpowiednie oświetlenie, które ma kluczowe znaczenie dla uzyskania pożądanego efektu w pracach lakierniczych. Właściwy wybór lamp i ich odpowiednie rozmieszczenie w pomieszczeniu to ważne czynniki, które wpływają na jakość i precyzję wykonywanych zadań w lakierni. Nasze oprawy SQUARE LED HIGH BAY oraz LUCA HERMETIC LED świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.

Dziękujemy zespołowi GAZOMET za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Jesteśmy dumni z naszej współpracy!

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do projektu użyliśmy oprawy: