Węzeł przesiadkowy, Katowice, Polska – LUMI TEAM

Węzeł przesiadkowy, Katowice, Polska

Węzeł przesiadkowy, Katowice

Węzeł „Zawodzie” to jedno z największych centrów przesiadkowych na Śląsku. Węzeł ma za zadanie integrować komunikację publiczną oraz indywidualną, czyli skłonić kierowców do przesiadki z samochodu na tramwaj albo autobus. W okolicy takiego miejsca mamy do czynienia ze zwiększonym ruchem. W związku z tym władze miasta Katowice podjęły decyzję w zakresie zmiany oświetlenia sąsiadującej z węzłem drogi. Po szczegółowym omówieniu tematu z naszym doradcą wybrane zostały oprawy uliczne City Street LED.

Oprawy City Street LED to nowoczesne rozwiązania gwarantujące zarówno doskonałą jakość światła, jak i znaczne oszczędności. Są to lampy uliczne i parkingowe LED o bardzo dużej skuteczności świetlnej, co stanowi ich główną zaletę. Ze względu na swoją wysoką jakość, oprawy te są częstym wyborem na różnego typu inwestycje. Nasi klienci decydują się na nie szukając oświetlenia LED na ulice miejskie czy osiedlowe, lamp LED na parking czy w celu oświetlenia placów manewrowych oświetleniem LED. Szeroki wachlarz kątów świecenia opraw CITY STREET LED pozwala na ich idealne dopasowanie do miejsca, które mają oświetlać.

Nie bez znaczenia jest tu fakt, że w przypadku CITY STREET LED mamy do czynienia z lampami drogowymi LED wyróżniającymi się uniwersalnym designem i trwałą konstrukcją. W projektowaniu powyższych lamp ulicznych w pierwszej kolejności postawiono na ich aspekty techniczne oraz wysoką jakość wykorzystanych komponentów. Dlatego np. zewnętrzna powierzchnia odprowadzająca ciepło wykonana została w technologii umożliwiającej samooczyszczenie, jest także wyposażona w filtr umożliwiający wyrównywanie ciśnienia między wnętrzem oprawy i otoczeniem bez zasysania nieczystości .

Reasumując projekt lampy ulicznej CITY STREET LED przemyślany został od A do Z, by w pełni dopasować się do wymogów terenów zabudowanych i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Technologia LED w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem pozwala na zmniejszenie zużycia energii oraz redukcję kosztów nawet o 50%, zapewniając jednocześnie zdecydowanie dłuższą żywotność oprawy. My dorzucamy co najmniej 5-letnią gwarancje na całość!

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: