Sklep odzieżowy WORKBEAR, Cham, Niemcy – LUMI TEAM

Realizacja dla sklepu WORKBEAR

Realizacja dla sklepu WORKBEAR

WORKBEAR jest firmą specjalizującą się w sprzedaży odzieży roboczej i środków BHP dla przemysłu, medycyny, gastronomii i hoteli, ochrony lasów, a także ubrań z elementami odblaskowymi. Od ponad 50 lat jest kompetentnym specjalistą w zakresie doboru odzieży roboczej dla wielu różnych grup zawodowych. W związku z rosnącym popytem na ich produkty, firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego sklepu w miejscowości Cham (Górny Palatynat, Niemcy).

Nowy obiekt o powierzchni 240 m2 powstał w kompleksie centrum handlowego, w związku z czym miał ograniczoną liczbę okien zewnętrznych i nie mógł efektywnie korzystać z naturalnego światła dziennego. Strategia prezentacji produktów opiera się na tzw. wyspach sprzedażowych, na których są prezentowane określone marki. Właściciel chciał dobrać oświetlenie w taki sposób, aby każda z nich była odpowiednio wyeksponowana. Z pomocą naszego doradcy zarządcy sklepu zdecydowali się na LUCA HERMETIC LED. Oprawa ta sprawdza się w sklepach wielkopowierzchniowych równie dobrze jak w przemyśle. A to dlatego, iż udało nam się stworzyć produkt solidny, wykonany z najlepszych materiałów i komponentów, a przy tym elegancki i wszechstronny, co doceniają klienci.

Sklep został oświetlony 32 oprawami LUCA HERMETIC LED MAXI 60 W, 144 LED, CRI 80, OPT, natomiast aby podkreślić witryny zostało zamontowanych dodatkowo 12 opraw. Nasze oprawy charakteryzują się dużą energooszczędnością, przy wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu maksymalnie obniżyliśmy koszty tak dużej inwestycji, jaką jest otwarcie nowej placówki.

Oświetlenie LED polskiego producenta doskonale sprawdziło się w nowym obiekcie. Gdy montaż lamp został już zakończony utworzone na terenie obiektu wyspy sprzedażowe były w odpowiedni sposób oświetlone, co pozwala na odpowiednią ekspozycję proponowanych towarów, ułatwiając zakupy klientom.

Odpowiednie oświetlenie sklepów LED, pozwala na dokładne zapoznanie się z jakością produktu i sprawdzenie jego faktury czy koloru. Jest to więc skuteczny sposób na efektowne wyeksponowanie sklepowego asortymentu. Dzięki prawidłowemu oświetleniu klienci sklepu WORKBEAR na pewno nie będą rozczarowani tym, że kolor towaru w sklepie różni się od tego, jak produkt wygląda w świetle dziennym. Życzymy im udanych zakupów!

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: