Sklep odzieżowy WORKBEAR, Cham, Niemcy — LUMI TEAM

Realizacja dla sklepu WORKBEAR

WORKBEAR jest firmą specjalizującą się w sprzedaży odzieży roboczej i środków BHP dla przemysłu, medycyny, gastronomii i hoteli, ochrony lasów, a także ubrań z elementami odblaskowymi. Od ponad 50 lat jest kompetentnym specjalistą w zakresie doboru odzieży roboczej dla wielu różnych grup zawodowych. W związku z rosnącym popytem na ich produkty, firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego sklepu w miejscowości Cham (Górny Palatynat, Niemcy).

Nowy obiekt o powierzchni 240 m2 powstał w kompleksie centrum handlowego, w związku z czym miał ograniczoną liczbę okien zewnętrznych i nie mógł efektywnie korzystać z naturalnego światła dziennego. Strategia prezentacji produktów opiera się na tzw. wyspach sprzedażowych, na których są prezentowane określone marki. Właściciel chciał dobrać oświetlenie w taki sposób, aby każda z nich była odpowiednio wyeksponowana. Z pomocą naszego doradcy zdecydowali się na LUCA HERMETIC LED.

Dzięki znakomitym parametrom oprawy i odpowiednio dobranej optyce mogliśmy zastosować ją w otwartej przestrzeni sklepu. Sklep został oświetlony 32 szt. opraw LUCA H ECO MAXI 60 W, 144 LED, CRI 80, OPT, natomiast aby podkreślić witryny zostało zamontowanych dodatkowo 12 szt. Klientowi zależało na ograniczeniu wydatków, dlatego zaproponowaliśmy wersję ECO, która charakteryzuje się dużą energooszczędnością przy wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu maksymalnie obniżyliśmy koszty tak dużej inwestycji, jaką jest otwarcie nowej placówki.

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: