Realizacja DB Port Szczecin – LUMI TEAM

Realizacja DB Port Szczecin

DB Port Szczecin jest częścią DB Cargo AG – lidera kolejowych przewozów towarowych. Na powierzchni 50 ha w Szczecinie firma ciągle rozwija swoje możliwości uniwersalnego operatora portowego.

DB Port Szczecin posiada 60 000 m2 powierzchni magazynowej oraz 200 000 m2 powierzchni składowej. Z uwagi na obsługę ładunków ciężkich i ponadgabarytowych potrzebne jest wielkopowierzchniowe oświetlenie LED o dużej mocy.

Głównym założeniem modernizacji obiektu było oświetlenie całej powierzchni magazynowej oraz składowej.

Po przeanalizowaniu konstrukcji hal magazynowych, wybór padł na nasze bestsellerowe lampy led przemysłowe z rodziny SQUARE w wersji 90 W.

Oświetlenie powierzchni składowych wymaga opraw LED o dużej mocy, ponieważ zawieszone one są na masztach o wysokości 12 metrów.  Temu wyzwaniu podołał nasz modułowy naświetlacz LED BEETLE II FLOODLIGHT o mocy 1000 W i wysokim strumieniu świetlnym.

Droga dojazdowa został oświetlona lampami ulicznymi led CITY MINI STREET LED 60 W.

Nasi specjaliści uczestniczyli w projekcie od doboru odpowiednich opraw po nadzór nad ich instalacją. Efektem modernizacji jest dobrze oświetlony obiekt, a dla nas referencje, którymi możemy się pochwalić nie tylko w kraju ale i za granicą.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do projektu użyliśmy oprawy: