Oświetlenie LED parkingu Leroy Merlin w Gdyni, Polska – LUMI TEAM

Oświetlenie LED parkingu Leroy Merlin w Gdyni, Polska

Sieć sklepów Leroy Merlin odwiedza w ciągu roku około 30 milionów klientów. Zlokalizowane są one z reguły na obrzeżach miast w miejscach, które umożliwiają budowę wielkich hal sprzedażowych, parkingów i dróg dojazdowych. Komfort kupujących to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również bezpieczna infrastruktura.

Sklep w Gdyni wymagał kompleksowej modernizacji oświetlenia dużego parkingu oraz drogi dojazdowej. Decyzję wymogła zawodząca funkcjonalność dotychczasowych opraw ulicznych oraz systematyczny wzrost kosztów energii. Trafną inwestycją okazała się wymiana matahalogenowych opraw (cechujących się krótszą żywotnością) na wysokiej jakości uliczne oprawy ledowe z pięcioletnią gwarancją.

Na samym parkingu zainstalowano 76 opraw SQUARE LED HIGH BAY. To niezwykle wytrzymała, wyposażona w szybę ze szkła hartowanego wszechstronna lampa ledowa, którą cechuje duża wydajność oraz wysoka klasa szczelności. Szeroki wybór mocy i rodzajów optyki pozwolił na idealne jej dopasowanie do wymogów inwestora. Na każdym maszcie zamontowano po cztery oprawy. Drogę dojazdową z kolei oświetliły niezawodne ledowe oprawy uliczne CITI STREET MIDI. To niezwykle funkcjonalny model, którego przemyślana konstrukcja, w pełni spełnia wymogi większości terenów zabudowanych.

Nasz zespół towarzyszył klientowi na każdym etapie inwestycji. Poczynając od doradztwa, doboru odpowiednich opraw, uczestnictwie w projektowaniu oświetlenia po sam jego montaż. Klient jest bardzo zadowolony z efektu końcowego, a to dla nas najlepsza wizytówka.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: