Hala Przemysłowa i Odlewnia Żeliwa Fansuld, Końskie, Polska – LUMI TEAM

Hala Przemysłowa i Odlewnia Żeliwa Fansuld, Końskie, Polska

Hala przemysłowa i Odlewnia Żeliwa „FANSULD”

„FANSULD” to czołowy polski producent żeliwa obecny na rynku od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwo jest zlokalizowane w miejscowości Końskie (woj. świętokrzyskie). Odlewnia cieszy się opinią solidnej i nowoczesnej firmy inwestującej nieustannie w innowacyjne rozwiązania technologiczne i produktowe. W związku z ciągłym rozwojem firmy zadecydowano o budowie nowej hali produkcyjnej i magazynu wysokiego składowania.

Łączna powierzchnia nowo powstałych obiektów wynosi niemal 3000 m2. Magazyn wysokiego składowania wymagał doboru takich opraw, które z wysokości 10 m doskonale oświetlą całą powierzchnię obiektu. Z kolei w hali produkcyjnej o w odlewni potrzebne było oświetlenie, które zapewni pracownikom komfort pracy przy maszynach przez cały dzień. Z pomocą naszego doradcy zadecydowano o wyborze opraw BEETLE HIGH BAY z systemem Dali.

Oprawa Beetle High Bay, dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu i dużej mocy doskonale sprawdza się w halach przemysłowych i magazynach. System sterowania DALI pozwala dostosowywać moc oświetlenia na hali w zależności od zapotrzebowania korzystających i warunków zewnętrznych, co generuje dodatkowe oszczędności. Zmniejszenie mocy opraw wydłuża także ich żywotność.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: