Hala produkcyjno-magazynowa, Pszczyna, Polska – LUMI TEAM

Hala produkcyjno-magazynowa, Pszczyna, Polska

Hala produkcyjno-magazynowa, Pszczyna

Nowa hala produkcyjno- magazynowa jest zlokalizowana w Pszczynie (woj. śląskie), przy jednej z głównych dróg miasta. Jest to obiekt powstały w celu wynajmu, a więc istotną rolę dla wynajmującego odgrywa tutaj nie tylko lokalizacja czy powierzchnia, ale także możliwość optymalizacji kosztów utrzymania takiego budynku.

Łączna powierzchnia nowo powstałych obiektów wynosi ponad 3300 m2. Pomieszczenie o przeznaczeniu produkcyjno- magazynowym wymagało doboru takich opraw, które z wysokości 8 m doskonale oświetlą całą powierzchnię obiektu. Z kolei na fasadzie budynku potrzebne było oświetlenie, które zapewni dobrą widoczność obiektu z zewnątrz. Z pomocą naszego doradcy zadecydowano o wyborze opraw SQUARE HIGH BAY oraz BEETLE HIGH BAY z systemem Dali.

Oprawa Beetle High Bay, dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu i dużej mocy doskonale sprawdza się w halach przemysłowych i magazynach. Z kolei głównym atutami oprawy SQUARE LED HIGH BAY są jej wszechstronność i elastyczność zastosowań. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. System sterowania DALI pozwala dostosowywać moc oświetlenia na hali w zależności od zapotrzebowania korzystających i warunków zewnętrznych, co generuje dodatkowe oszczędności. Zmniejszenie mocy opraw wydłuża także ich żywotność.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawy: