Centrum Dystrybucji w Siedlcach, ASAJ – LUMI TEAM

Centrum Dystrybucji w Siedlcach, ASAJ

ASAJ jest polską, rodzinną siecią handlową, wywodzącą się z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiada szeroką sieć sprzedaży stacjonarnej, na którą składają się różne typy jednostek (sprzedażowo – magazynowe, salony oświetlenia, biura handlowe, przedstawicielstwa), obsługujące, w zależności od lokalizacji, klientów biznesowych (branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, a także branży grzewczej, instalacyjnej i HVACR, utrzymanie ruchu i zaopatrzenie, branżowe sklepy i hurtownie, a także projektantów i architektów) oraz klientów indywidualnych.

Jednym z najważniejszych projektów inwestycyjno-rozwojowych ASAJ w ostatnich latach jest budowa nowoczesnego Centrum Dystrybucji w Siedlcach. Centralizacja obsługi logistycznej, której celem jest ułatwienie dalszych planów rozwojowych firmy.

Energooszczędność i nowoczesność oświetlenia – to były założenia firmy ASAJ, które postanowiliśmy spełnić uczestnicząc przy wykańczaniu Centrum Dystrybucji. Postawiliśmy na oprawę LUCA 50W z niezawodną optyką 60 stopni. Ten rodzaj optyki pozwolił na zmniejszenie ilości opraw, bez strat w doświetleniu wszystkich elementów.

Centrum dystrybucji oświetlone jest 248 oprawami LUCA o łącznej mocy 12,4 KW oraz strumieniu świetlnym 1 860 000 lumenów. Każde z 9617 miejsc paletowych może liczyć na odpowiednie doświetlenie.

W asortymencie firmy ASAJ są nie tylko oprawy LUMI TEAM, ale także oprawy innych firm oświetleniowych, dlatego jesteśmy dumni, że to właśnie nas wybrano do oświetlenia tej nowej ważnej inwestycji.

Zobacz inwestycję

Nowoczesne oświetlenie LED jest

ENERGOOSZCZĘDNE

…a do tego można je

WZIĄĆ W LEASING

Do tej realizacji wybrano oprawę: