Porty lotnicze i morskie – LUMI TEAM

OŚWIETLENIE LED DLA PORTÓW LOTNICZYCH I MORSKICH

Właściwe oświetlenie ma kluczowe znaczenie dla sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania wszystkich portów i terminali morskich czy lotniczych – niezależnie od ich wielkości. Pasjonujemy się projektowaniem i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych LED do zastosowania na terenach wielkopowierzchniowych takich jak lotniska, porty załadunkowe czy centra logistyczne. Nasza oferta obejmuje energooszczędne oprawy oświetleniowe LED typu flood light i high bay, które doskonale funkcjonują na tak wymagających obiektach i spełniają wszystkie normy na nich obowiązujące. Cechują je ponadprzeciętna trwałość nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych, łatwość instalacji i konserwacji, a także wieloletni okres eksploatacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o międzynarodowy port kontenerowy czy lokalny terminal lotniczy nasze rozwiązania oświetleniowe umożliwiają ich pracownikom wydajną i bezpieczną pracę. Zapoznaj się z nasza selekcją opraw led dedykowanych do oświetlenia terenów wielkopowierzchniowych.

SQUARE LED HIGH BAY

Głównym atutami oprawy SQUARE LED HIGH BAY są jej wszechstronność i elastyczność zastosowań. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz oraz mocowana na wiele sposobów…

BEETLE II LED HIGH BAY

BEETLE II LED HIGH BAY to oprawa, która doskonale sprawdzi się w hali produkcyjnej jak i na obiekcie sportowym. Nowa odsłona tej bestsellerowej…

BEETLE II LED FLOODLIGHT

BEETLE II LED FLOODLIGHT to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach. Sprawdzi się wszędzie tam…

BEETLE II LED FLOODLIGHT DUE

BEETLE II LED FLOODLIGHT DUE to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach.

BEETLE II LED FLOODLIGHT TRE

BEETLE II LED FLOODLIGHT TRE to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach.

BEETLE II LED FLOODLIGHT QUATTRO

BEETLE II LED FLOODLIGHT QUATTRO to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach.

BEETLE II LED FLOODLIGHT CINQUE

BEETLE II LED FLOODLIGHT CINQUE to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach.

BEETLE II LED FLOODLIGHT SEI

BEETLE II LED FLOODLIGHT SEI to modułowe rozwiązanie oświetleniowe do zastosowania na obiektach sportowych, placach manewrowych czy lotniskach.

ZOBACZ KATALOG LUMITEAM

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Nie pokazuj więcej   Polityka prywatności