OŚWIETLENIE DROGOWE

Przestrzeń miejska bywa wymagająca i pełna wyzwań. Ale nie tylko dla mieszkańców miasta, którzy każdego dnia przemierzają jego szlaki, ale także dla tych, którzy je projektują. Lokalne władze i architekci stoją przed niełatwym zadaniem, jakim jest stworzenie przestrzeni spełniającej oczekiwania kilku grup użytkowników. Z jednej strony jest to bezwzględne bezpieczeństwo dla pieszych oraz kierowców, z drugiej optymalizacja kosztów i dbałość o otaczające nas środowisko. Czy da się pogodzić potrzeby wszystkich?

Oświetleniowe rozwiązania dla miast autorstwa LUMI TEAM łączą w sobie funkcjonalność, oszczędność i estetykę. Projektując je, pomyśleliśmy o wszystkich najważniejszych kwestiach:

  • silnym strumieniu światła, który zapewni bezpieczeństwo i wygodę osobom korzystającym z miejskiej przestrzeni
  • obniżonym zużyciu energii, dzięki któremu spadną koszty utrzymania oraz eksploatacji i zredukowana zostanie emisja CO2 do atmosfery
  • świetnym dostosowaniu do architektury miasta.

Wykorzystujemy technologię LED, która sprawia, że nasze lampy drogowe są nie tylko energooszczędne, ale też wyjątkowo żywotne. Z pełną mocą świecą nawet 100 000 godzin. Dzięki doskonałej skuteczności świetlnej, która wyróżnia nasze produkty, możesz liczyć na znaczne oszczędności oraz szybki zwrot z inwestycji. Emitowane przez nie światło wysokiej jakości i o świetnych parametrach stwarza doskonałe warunki do życia i poruszania się po drogach czy chodnikach. Oprawy LumiTeam są odpowiedzią na wielopoziomowe potrzeby miasta i jego mieszkańców.

CITY STREET LED

OPRAWA, KTÓRA ROZŚWIETLI CI DROGĘ

CITY STREET LED cechuje się wyjątkową skutecznością świetlną na poziomie aż 146 lm/W, dzięki czemu świetnie radzi sobie na dużych otwartych przestrzeniach. Technologia LED w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem pozwala na zmniejszenie zużycia energii oraz redukcję kosztów nawet o 60%, zapewniając jednocześnie zdecydowanie dłuższą żywotność oprawy. Dlatego CITY STREET LED to rozwiązanie, które gwarantuje doskonałej jakości światło, a także znaczne oszczędności dla lokalnego budżetu i szybki zwrot z inwestycji przy wymianie oświetlenia.

Opracowując CITY STREET LED, na pierwszym miejscu postawiliśmy aspekty techniczne i jakość komponentów. Chcieliśmy, by oprawa wyróżniała się prostym designem i konstrukcją, która odpowiada rynkowym standardom. W związku z tym, aby zwiększyć ochronę przed przegrzaniem diod, w oprawie wydzielono osobne komory na zasilanie oraz moduł LED. Zewnętrzna powierzchnia odprowadzająca ciepło została wykonana w technologii płaskiego radiatora o samoczyszczącej konstrukcji. Oprawa została również wyposażona w filtr, który wyrównuje ciśnienie między wnętrzem oprawy i otoczeniem bez zasysania powietrza. Niezwykle ważne są dla nas kwestie bezpieczeństwa, dlatego lampa posiada system odcięcia prądu w momencie jej otwarcia, podczas gdy beznarzędziowy dostęp do komory zasilania znacząco ułatwia jej ewentualne serwisowanie. Dodatkowo CITY STREET LED daje użytkownikowi możliwości zintegrowania z dowolną siecią inteligentnego sterowania, maksymalizując tym samym oszczędności, a to wszystko przy użyciu najlepszej jakości komponentów.

Projekt tej oprawy przemyślany został od A do Z, by w pełni dopasować się do wymogów terenów zabudowanych i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

Oferujemy oprawy przemysłowe dopasowane do różnych potrzeb. Łączy je zachowanie znakomitych parametrów, funkcjonalność, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższa jakość komponentów. Wszystko to przekłada się na oszczędności dla Twojej firmy na poziomie do 60% oraz komfort funkcjonowania pracowników, którzy będą przebywać w pomieszczeniach oświetlanych naszymi oprawami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Nie pokazuj więcej   Polityka prywatności